Opis
  Ewidencja Pojazdów jest programem, przy pomocy którego można wprowadzać i ewidencjonować koszty i przejazdy w firmie, która używa pojazdów prywatnych do działalności gospodarczej firmy. Program automatycznie wylicza koszty zaliczone za wybrane okresy. Wszystkie potrzebne dane możemy wydrukować w postaci zestawień na ekranie i drukarce.
Program pozwala także wyliczać ryczałt za jazdy lokalne pracowników i drukować zestawienia ryczałtu. Opcja TERMINY pozwala kontrolować i pilnować terminów opłat ubezpieczenia pojazdów, przeglądów technicznych i gwarancyjnych, naprawy pojazdów i wymiany wyposażenia oraz terminu ważności dokumentów. W tej opcji możemy kontrolować wszystkie wydatki związane z obsługą pojazdu.      Poprzyj dalszy rozwój programu EWIDENCJA POJAZDÓW


Program Ewidencja Pojazdów jest programem FreeWare czyli może być używany bez licencji i wnoszenia jakichkolwiek opłat.
Pozwolimy jednak sobie nadmienić, że na program ten poświęcono w ciągu ostatnich lat wiele wolnego czasu aby program wyglądał tak jak to jest widać. Jeżeli uważasz, że program jest użyteczny i chciałbyś aby ukazywały sie jego nastepne wersje w coraz doskonalszej formie możesz osobiście na to wpłynąć - pomyśl czy możesz wspomóc jego rozwój jakąś kwotą.

Wpłaty można dokonać bezpośrednio na konto 87 1240 3145 1111 0000 2780 9659

lub przez PayPal (wysokość kwoty można ustalić samodzielnie):Program Ewidencja Pojazdów można ściągnąć z serwera.
Pobierz  pojazdy.exe (ok. 5,6 MB).

Aby zainstalować program należy uruchomić instalator poprzez dwukrotne kliknięcie myszką pliku pojazdy.exe.

Wszyscy użytkownicy programu Ewidencja Pojazdów, którzy wspomogą rozwój programu otrzymają kod likwidacyjny komunikatu
"Proszę czekać".